TakeMyTrip

Take my trip to portal dla podróżników zaawansowanych, którzy chcą się podzielić swoją wiedzą, oraz początkujących, którzy z tej wiedzy chętnie skorzystają... ale również odwrotnie, bo przecież doświadczenie to pojęcie względne.

Fora internetowe to kopalnia wiedzy. Jednak zazwyczaj trzeba przejrzeć wiele portali i dziesiątki stron, żeby wybrać z nich garstkę ważnych informacji, aby ułożyć swój plan podróży.

Czytanie blogów jest fajne... ale czytanie blogów o miejscu, do którego się niebawem wybieramy i oglądanie na nich całych galerii zdjęć z miejsc, które wkrótce odwiedzimy to też odbieranie sobie części frajdy i mniej elementów zaskoczenia na miejscu.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć portal, który dla jednych będzie działał jak ‘dziennik podróży’ a dla innych będzie praktyczną pomocą w jej zorganizowaniu.

Portal w którym tak powszechne dziś na internetowych forach 'hejtowanie' będzie zastąpione konkretnymi uwagami i aktualizacjami.

Portal w którym zdjęcia mają być tylko zachętą do odkrycia jakiegoś miejsca bo do dzielenia się 'fotowspomnieniami' służą inne serwisy.

Portal który ma być zbiorem jedynie najważniejszych informacji, które ułatwią nam eksplorację świata po to żeby mieć prawdziwą przyjemność z jego odkrywania.

Stawiamy na minimum słów i maksimum treści…

Reasumując: znajdziesz tu dobrze przygotowane, uporządkowane i streszczone ogólne plany podróży, które już się odbyły. Dzięki nim łatwiej będzie wyruszyć w pierwszą lub kolejną Twoją wyprawę. Możesz skorzystać z całego gotowego planu lub tylko niektórych wskazówek. Możesz też pomieszać sobie różne propozycje i ułożyć z nich swoją podróż a podczas wyprawy (lub po niej) opisywać zdobyte doświadczenia aby pomóc innym a samemu nigdy nie zapomnieć swojej drogi przez świat.

Zapraszamy do korzystania z doświadczeń innych oraz zachęcamy do dzielenia się własnymi.

Mamy nadzieję że dzięki ‘take my trip’ podróżowanie będzie jeszcze łatwiejsze.

Zespół Take My Trip